Celesa W5520X450 SDS-Plus 4-Tip Hammer Drill Bit 20x450 mm
VAT included
Ref: 00845929
Estimated delivery 19/05/26 from
• Hammer drill bit with SDS-Plus insertion
• 4-tip head for efficient drilling
• Diameter of 20 mm
• Total length of 450 mm
• High-resistance model Celesa W5520X450
Similar
New product
Makita D-34182 Bull Point Chisel SDS-MAX 400x18 mm for Rotary Hammer
SOLD OUT
New product
Makita Nemesis II SDS-Plus Drill Bit for Concrete and Masonry 18 x 250 mm